FRAPINO CREAM

Hej på er! Hoppas ni har det bra. Har själv haft en mysig kväll med min fina idag. Visade mina klipp och bilder från gårkvällen och åt sommarens första frapino. Åh, älskar! Det blev en jordgubb/vit choklad för mig och en caramel för honom. Sen är det ju sällan min och din hos oss, utan jag tror till och med jag åt mer av hans. Jättegoda båda två! Måste smaka de andra smaknyheterna också, frapino är så gott! Han hjälpte mig även bära på en back celcius, haha det var ju lite jobbigt att ta den hem själv sen men det gick. Åt precis mammas goda mat och nu ikväll tänkte jag och syster se på Fast 5 då hon inte har sett den än. Jag älskar slutet på den filmen, hur epic som helst. Hoppas ni har en underbar kväll allihopa ♥
Category: EVERYDAY PHOTOS
Warda

Åh mysigt. Det ser riktigt gott ut också :)

Svar: Jättemysigt :) de va de verkligen!
Liuzaa

fardus

Alltså liuzaa du är en sådan fantastsk person.
Du är helt jordnära, ärlig, livsnjutare och bara härlig.
jag önskar dig, din familj och dina nära all lycka i livet. verkligen.
Du är en sådan fin person och jag bir alltid glad över din blogg! Så himla tacksam att du skriver ofta typ. Hehe.
Och även fast jag nästan inte alls är SÅÅ intresserad av mode såsom du är (haha..) så ser jag mig själv titta på outfitbild efter outfitbild och sägga mashallah. (Vet ej om du känner till dig. Ett ord man iaf säger typ om man ser något bra/fint osv.)
Du är verkligen helt fantastisk och jag blir mer än inspirerad av din blogg. Speciellt dina mat-inlägg! har nog aldrig träffat en sån person som njuter av mat lika mycket som du. Haha! Fantastisk.

Okej nu avslutar jag innan jag skriver en harry potter bok. har du föresten läst dem? Om inte: gör det i sommar snälla. Don't judge a book by it's cover (i detta sammanhang: storlek. Haha!). De är helt fantastiska och så himla lärolika. Underbara! Jag ska läsa om alla i sommar inshallah. Ihh, längtar!
Aja, jag hoppas allt är bra med dig.

(hade faktiskt tänkt bara kommentera: Wowww, vad gottt det såg ut. älskar frapino! men det blev lite mer) haha.
You go girll!!! <3

Svar: DU ÄR GULD! Du gjorde min kväll med alla dina fina ord, asså wow va du är underbar. Jag skojar inte när jag säger att såna läsare som dig gör bloggandet extra roligt och en av anledningarna till varför man fortsätter att blogga. TACK :) <3
Liuzaa